Montaż


Cieple Okna - Mares

Montaż

ciepły montaż ropczyce

Przy montażu stolarki okiennej newralgicznym miejscem jest punkt styku okna z ze ścianą zewnętrzną, gdzie niewłaściwe uszczelnienie i błędy wykonawcze powodują powstanie mostków termicznych, co prowadzi do utraty w tych miejscach ciepła i osadzanie się wilgoci, w późniejszym czasie pleśni.
Warstwowy montaż stolarki okiennej, nazywany potocznie jako „ciepły montaż” stanowi trwałe i szczelne połączenie okna z ościeżem. Opiera się on na zastosowaniu trzech warstw o określonych właściwościach:

  • paroszczelnego uszczelnienia wewnętrznego, uniemożliwiającego przenikanie pary wodnej do
  • drugiej warstwy, którą jest izolacja termiczna i akustyczna
  • zadaniem warstwy zewnętrznej jest zabezpieczenie przed wnikaniem wilgoci do wewnątrz, przy jednoczesnym umożliwieniu wyprowadzenia jej z wewnątrz budynku na zewnątrz

Decydując się na ciepły montaż okien przeciwdziałamy ewentualnemu zawilgoceniu materiałów izolacyjnych i konstrukcyjnych, zapewniamy sobie odpowiedni komfort cieplny oraz oszczędzamy na ogrzewaniu przez wiele lat.
W ofercie naszej znajdziecie Państwo produkty systemowe oraz wielofunkcyjne taśmy, dzięki którym oszczędzamy na czasie montażu i unikamy pomyłek związanych z niewłaściwym zastosowaniem pojedynczych materiałów.Dojazd do nas

Kontakt z nami

MARES Andrzej Marciniec

Ropczyce, ul. Krakowska 3

tel. +48 17 222 88 79
e-mail: mares@ms.pl
www: cieple-okna.pl